Som hrdá mama piatich detí a krásnych vnúčat, ktoré môj život obohacujú veľkou radosťou. Počas materskej „dovolenky“, ktorá trvala neuveriteľných 20 rokov, som vyštudovala dve vysoké školy a robila dobrovoľníčku v Hospici. V roku 2010 som založila občianske združenie Maják nádeje, v ktorom sa spolu s ďalšími priateľmi venujem rodinám v núdzi. Práca so srdcom na dlani neostala bez odozvy. Získala som národné i medzinárodné ocenenia: Dobrovoľník roka 2017, Medzinárodná cena sv. Rity, Taliansko 2018, Národná cena starostlivosti Dobré srdce 2021 a ďalšie.

K písaniu kníh som sa dostala neplánovane. Prvú knihu som bola doslova donútená vydať, ak som chcela dostať diplom z doktorátu… Kto by nechcel 😊 A tak svetlo sveta uzrela moja prvá kniha RODINY V NÚDZI (2014). Tá bola odrazovým mostíkom pre všetky ďalšie.

Objavila som v sebe neskrotnú vášeň k písaniu a začala som písať pravidelne. Odvtedy pribudlo 54 kníh a nové žánre – okrem odborných kníh som začala písať biografie, romány, ale aj rozprávky, darčekové knihy a duchovnú literatúru (novény).

Medzi mojimi knihami je bestseller 21 ROKOV V PEKLE a dvojdielny životopisný triller BORŽA. Moje srdce však patrí románom, ktoré sú motivované skutočnými udalosťami a čitateľky sa v nich môžu identifikovať. Prvé dva romány TAJOMSTVO MLČANIA (2022) a ODVÁŽNE ROZHODNUTIA (2022) sa stretli s veľkou odozvou a ja sa teším, že moje knihy môžu priniesť nielen rozptýlenie a relax, ale aj nový pohľad na rôzne situácie.

Moje knihy nájdete na tomto webe a vo všetkých slovenských kníhkupectvách.